Телеведуча «1+1» Ольга Фреймут дізнається, чи вміє мер Чернівців прасувати сорочки

Щовівторка о 22.00 на «1+1» телеведуча Ольга Фреймут з командою таємних агентів та професійних експертів перевіряє міста та дізнається, наскільки там комфортно жити простим українцям.

На черзі перевірка «столиці романтики і кохання» – міста Чернівці. Все, чим вразить місто Ольгу Фреймут, покажуть у сьогоднішньому випуску програми.

Команда проекту проінспектує інфекційне відділення обласної клінічної лікарні та одну з найкращих гімназій країни, у якій навчалися відомі політики, громадські діячі та фіналістка «Голосу країни-5» Тетяна Решетняк. Крім того, телеведуча перевірить найбільший ринок на Західній Україні – «Калинівський», який в дитинстві вважала «столицею моди», адже разом з мамою купувала там речі. Про це повідомляє прес-служба
«1+1».

Під час знімань програми на чернівецькому ринку сталася несподіванка – загубилася маленька дівчинка. Ольга Фреймут разом з командою змінила свої плани та зайнялася пошуками. Чи вдалося знайти дитину та як спрацювала служба безпеки ринку, дивіться сьогодні у програмі.

Цікаво, що в Чернівцях Ольга Фреймут зустрілася з мером у другому поколінні, якого, згідно з соціологічними дослідженнями, вважають найвідкритішим міським головою України – Каспруком Олексієм Павловичем. Команда проекту не тільки дізнається, як він живе насправді, але і перевірить, який він сім’янин. Ольга Фреймут кинула сміливий виклик меру та запросила пройти ряд випробувань. Яким виявиться мер Чернівців чоловіком та хазяїном, як чи зможе сповити дитину чи випрасувати сорочку, дивіться сьогодні о 22.00 на «1+1».

Варто зазначити, що минулий випуск програми «Новий інспектор Фреймут. Міста» став «екватором проекту». Телеведуча перевірила чотири міста України та звернула увагу міської влади на актуальні проблеми жителів. Після інспекцій у містах почалися зміни. Так, у закарпатському місті Хуст обласна влада пообіцяла виділити кошти на ремонт пологового будинку, у Полтаві – почали відновлювати аварійний будинок, у Бердянській школі № 9 замінили старі вікна та пофарбували стіни.

Чим вразить команду проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста» місто Чернівці, глядачі побачать вже сьогодні.

peredplata