\”Година журналіста\” в Чернівецькій міськраді повернеться?

"Година журналіста" в Чернівецькій міськраді повернеться?Близько двох місяців в Чернівецькій міській раді не проводиться так звана \”Година журналіста\”, зініційована під час мерських воєн Федоруком. Тоді купка журналістів заявили на всю Україну, що в Чернівцях утискають свободу слова. І от тоді міська рада почала проводити \”Годину журналіста\”. Там на запитання представників ЗМІ відповідали чиновники.
Опісля зняття Федорука \”Година журналіста\” була зорганізована зо два рази й на тому кінець. Цікаво, що ті журналісти, які підписались під антифедоруківським зверненням про утиски, тепер мовчать, мов води до рота набрали. Так само мовчать і стосовно припинення трансляцій сесій міськради. Де ж ви, борці за свободу слова в Чернівцях? Зарайські, миронюки, китайгородські, чередарики?..

Ми поцікавились в міськраді, що там з \”Годиною журналіста\”. А чи міській владі вже журналісти не потрібні?
Нам повідомили в прес-центрі Чернівецької міської ради, що наразі якраз розробляється новий формат зустрічі журналістів з керівниками виконавчих органів міської влади і вже завтра зрання нам він стане відомий. Обіцяють більш мобільний, більш цікавий та оперативний формат. Що ж. Побачимо.