Через гру на музичному інструменті зарізали учасника АТО

Через гру на музичному інструменті зарізали учасника АТО Увечері 22 червня під час сварки зарізали учасника АТО і голову спілки мігрантів України Сергія Олійника біля метро \”Золоті ворота\”.

Про це повідомляє Аліна Боднар у facebook.

Вона відзначила, що Олійника убили на очах у сина за гру на синтезаторі.

\”Сьогодні вбили мого побратима Сергія Володимировича Олійника, начальника розвідки 1 бату 54 ОМБР. Служив в Мар\’їнці, вбили в Києві. Він заснував і очолив Всеукраїнську профспілку ветеранів АТО і волонтерів. Він захистив свого сина музиканта в районі метро \”Золотих воріт\” в Києві. Смерть від ножового поранення\”, – написала Боднар.

За даними ДТП.kiev.ua, Олійника убили ножем під час конфлікту. Після поранення він сів на лавку і за кілька хвилин помер.

Швидка, яка приїхала оперативно, змогла лише констатувати смерть.

Убивця утік, переховувався у сусідньому будинку, але за 20 хв його затримали. Наразі він у СІЗО.

Як повідомила речник поліції Києва Оксана Блищик, конфлікт виник через гру вуличного музиканта – сина загиблого – у сквері.

\”У нас є інформація, що син загиблого грав на музичному інструменті, убивця вийшов п’яний, став вимагати принизити гру. Тоді за сина вступився батько. Вони стали сваритися. Син у цей час десь подівся, а коли повернувся, то знайшов батька у крові\”, – відзначила Блищик.

джерело: УП