У Чернівцяї ремонтують міжбудинкові проїзди та дороги

Ще три міжбудинкові проїзди ремонтують у Чернівцях. Зокрема, за результатами процедури допорогових закупівель в системі Прозорро укладено договір підряду з КП «МіськШЕП» на капітальний ремонт міжбудинкових проїздів на вул. вул.О.Скрябіна, 3 та вул. Небесної Сотні, 15. Вартість робіт з ремонту першого проїзду становить 118 тисяч гривень, другого – 150 тис.грн. Технічний нагляд на цих об’єктах забезпечує інженер технагляду Лариса Кенінг. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства міської ради.

Комунальне підприємство «МіськШЕП» ремонтує також міжбудинковий проїзд на вул. Головній, 204Б.В (кошторисна вартість робіт – 860 837.00 грн.) та дорогу на вул.Вижницькій (кошторисна вартість – 8 589 617.00 грн.). Технічний нагляд на цих об’єктах здійснює Михайло Пецей.

Завершено ремонт доріг на вул. С. Ковалевської ( підрядник – ТОВ «Дор-Буд Інвест СВ», технагляд – Роман Гомзяк) та Паризької Комуни (ТОВ «ЮМТ і Ко», технагляд – Лариса Кенінг), завершується роботи з благоустрою цих об’єктів.

Розпочато капітальний ремонт сходів та доріжки до зупинки маршрутки на вул.Козятинській у рамках реалізації проекту Бюджету ініціатив. Роботи виконує ТОВ «Трансбуд-СВ» (кошторисна вартість – 75,857 тис.грн. ціна аукціону – 55,938 тис.грн.), технічний нагляд забезпечує Роман Гомзяк. Завершити роботи планують до 1 вересня.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено її державну будівельне експертизу,що дозволяє оголосити процедуру тендерних закупівель на капітальний ремонт:
– вул.Корсунської
– вул.М.Огінського
– міжбудинкового проїзду по вул.Головній, 145;
– вул. Дунайської (від будинку №2 до будинку №60).

Роботи на цих об’єктах розпочнуться після завершення процедури закупівель.