Чернівчани зміцнили оборону України майже на 57 мільйонів

З початку цього року платники, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, сплатили 56,8 млн. грн. військового збору. У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 14,6 млн. грн., або на 25,7 відс. Загалом із початку введення військового збору чернівчани поповнили ним держскарбницю на 190,8 млн. грн.
Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.
Про це повідомляє відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ.
Військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.
Звертаємо увагу, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є платниками військового збору.

peredplata