На кордоні з Румунією припинено спробу незаконного переміщення дороговартісних медичних препараті

На кордоні з Румунією припинено спробу незаконного переміщення дороговартісних медичних препараті Щойно в пункті пропуску «Порубне» співробітники Чернівецької митниці ДФС спільно з представниками Міжрегіональної митниці ДФС та Управління СБУ у Чернівецькій області припинили незаконне ввезення до України значної партії рентгеноконтрастних засобів іноземного виробництва, зокрема «Omnipaque», «Gadovist», «Omniscan» та «Ultravist».
Про це повідомляє прес-служба Чернівецької митниці.
Пасажирський автобус з іноземною реєстрацією, який під керуванням громадянина Туреччини слідував з Туреччини до України по маршруту «Стамбул – Київ», заїхав в зону митного контролю на ділянку «в’їзд» митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці ДФС.
У ході здійснення митного контролю було виявлено не вказані іноземцем в митній декларації та не пред’явлені до митного контролю товари, які знаходились у багажному відділенні автобуса.
Таким чином, громадянин не заявив за встановленою формою точні та достовірні відомості про переміщувані ним товари, переміщення яких через митний кордон України підлягає обов’язковому письмовому декларуванню. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.
За складеним протоколом медикаменти орієнтовною вартістю 1 мільйон 200 тисяч гривень вилучено до винесення судом рішення у справі.
Нагадаємо, що санкція порушеної статті передбачає накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією.

peredplata