На Буковині 137 192 родини отримують субсидію

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. Органи соціального захисту населення області провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період 109 867 домогосподарствам за новим порядком. Про це інформує прес-служба Чернівецької ОДА.
Субсидія розраховується – окремо на опалювальний сезон і окремо на літній період – виходячи виключно з доходу зареєстрованих у будинку (квартирі) осіб і оформлюється на будь-кого з членів сім’ї.

З 1 жовтня органами соціального захисту населення розпочинається процес розрахунку розміру зимової субсидії.

Якщо допомогу на літній період призначено, у жовтні її розмір автоматично розрахують на новий опалювальний сезон.

Жодних документів субсидіантам повторно подавати не потрібно.

Нагадаємо, що отримувачі субсидії протягом місяця зобов\’язані повідомляти органи соціального захисту населення про наступні зміни:
– складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався;
– соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером;
– про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень;
– набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого палення і перейшли на індивідуальне чи навпаки.

Довідково. Станом на 29 вересня 2017 року 137 192 сім’ї області отримують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, що складає 44,5 % від загальної кількості домогосподарств області. З них 27 325 сімей отримують субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.