МАЙЖЕ ДВА МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ПЕРЕРАХУВАЛИ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ БУКОВИНИ

МАЙЖЕ ДВА МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ПЕРЕРАХУВАЛИ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ БУКОВИНИ

У січні-листопаді 2017 року до місцевих бюджетів Чернівеччини надійшло 1992,7 мільйона гривень податкових платежів. Це на 419,2 млн.грн більше проти аналогічного періоду минулого року. Прогнозовані показники, які були затверджені Радами виконано на 105,7 відсотків. Відтак, на 107,7 млн.грн. більше можуть витратити на розвиток регіону та поліпшення соціальних умов його мешканців. Про це повідомив в.о.начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Майже 88,9 відсотків усіх надходжень місцевих бюджетів забезпечують три бюджетоформуючі платежі. На першому місці – податок на доходи фізичних осіб, який є визначальним джерелом надходжень кожної територіальної громади. За звітний період цього податку було сплачено понад 1200,9 млн.грн. Наступним за сумою впродовж звітного періоду був єдиний податок. Його надійшло майже 306,5 млн.грн. Замикає трійку лідерів плата за землю – 264,1 млн.грн.

Також суттєво наповнює місцеві бюджети акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів – 122,1 млн. грн.

Крім того місцеві бюджети від бізнесу Буковини отримали за користування лісом, надрами й водою – 29,1 млн.грн., податку на прибуток – 19,8 млн. грн., за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети отримали 13,2 млн.грн.