Чернівецька область: під час ліквідації 6 пожеж від вогню було врятовано 4 будівлі

Чернівецька область: під час ліквідації 6 пожеж від вогню було врятовано 4 будівлі

Уранці 19 грудня виникла пожежа у житловому будинку на вул. Путильській у Чернівцях. Повідомлення про неї на лінію 101 надійшло від господарів, котрі помітили задимлення від печі у будинку. Як з’ясувалося, у димарі сталося самозаймання сажі, що й спричинило пожежу. Вогнеборці Державної пожежно-рятувальної частини № 1 ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття. У результаті пожежі пошкоджено димар і врятовано будинок від вогню.

Через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення сталася пожежа у деревообробній майстерні у смт Берегометі Вижницького району. На момент виявлення пожежі охоронцем полум’я уже перекинулося на покрівлю споруди. Щоб ліквідувати вогонь, за викликом прибули рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 4 з міста Вижниця, місцева пожежна команда та професійний пожежний пост смт Берегомета. Пожежу вдалось ліквідувати на площі 90 кв.м та, завдяки діям вогнеборців, врятувати будівлю. У результаті пожежі знищено частково покрівлю та перекриття будівлі.

Ще одна пожежа у Вижницькому районі трапилася у літній кухні у селі Іспас. До її гасіння залучались рятувальники з міста Вижниця, а також місцева пожежна команда села Іспас. Вогнеборці ліквідували пожежу на площі 35 кв.м, врятувавши від вогню літню кухню та поруч розташовану будівлю. Внаслідок пожежі знищено покриття кухні та домашні речі. За висновками фахівців, причиною загорання стало коротке замкнення електромережі.

У решта випадків минулої доби чернівецькі рятувальники ліквідували загорання у сміттєвому баці на вул. Дарвіна, пожежу в автомобілі на вул. Дунаївській та пожежу в дачному будинку на вул. Краматорській.

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Новини Партнерів