На Буковині побільшало затриманих

Прикордонники Чернівецького загону нагадують, що в Україні не діє подвійне громадянство

На Буковині побільшало затриманих

На Буковині збільшилась кількість виявлених осіб, які використовували документи, що не дають право на перетин кордону – повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Так, за останні три місяці почастішали випадки, коли під час перетину державного кордону, громадяни України пред’являють на паспортний контроль документи, що не дають право на перетин державного кордону. Лише з початку поточного року прикордонниками Чернівецького загону у восьми випадках було припинено спробу перетину кордону з такими документами. Найчастіше такі «оборудки» намагаються провести мешканці прикордоння, які в незаконний спосіб отримали паспорти громадян Румунії та Молдови, залишаючись при цьому українськими громадянами. Аргументуючи свій вчинок тим, що таким чином їм зручніше перетинати кордон із сусідньою країною.

Як свідчить статистика, у більшості випадків українські суди призначають покарання у вигляді чималого штрафу за використання паспортного документа іншої країни.

До прикладу, за минулий рік на Буковині за спробу перетину кордону із використанням документів іншої держави, громадяни України сплатили близько 100 тисяч гривень до державного бюджету.