Чернівчани вже задекларували 63,7 мільйонів доходів

За інформацією заступника начальника управління, начальника відділу адміністрування податків і зборів Чернівецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Андрія Світового, станом на 22 березня 844 чернівчанина задекларували 63,7 млн. грн. отриманих у 2017 році доходів. Це на 28,1 млн. грн. більше, ніж у цей же період минулого року.

Традиційно, найбільше декларантів, відзвітували про отриману торік спадщину– 68 громадян, про доходи від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна – 72, доходи з продажу власного майна вказано у 36-ти деклараціях.

Про свої минулорічні понадмільйонні статки вже повідомили п’ятеро чернівчан. Загальна сума задекларованого ними доходу склала 7,2 млн. грн. Громадяни відзвітували про доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, спадщину і оренду, – розповів Андрій Іванович.

Громадяни мають можливість задекларувати доходи трьома способами – у Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації, надіслати поштою не пізніше, ніж за п’ять днів до завершення кінцевого терміну подання, а також он-лайн. Адже для зручності декларантів фіскальна служба передбачила можливість подання звіту в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.sfs.gov.ua).

Нагадуємо, що громадянам, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи, слід відзвітувати до 2 травня 2018 року, включити суму отриманих протягом 2017 року доходів до загального річного оподатковуваного доходу, а також нарахувати і сплатити з цих доходів до 1 серпня 2018 року податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Чернівецька ОДПІ закликає громадян долучитися до кампанії декларування, не зволікати, і своєчасно виконати свій конституційний обов’язок з розумінням того, що задекларовані доходи і сплачені податки – найкращий прояв патріотичної позиції та внесок у фінансову стабільність держави та громади. Лише чесно декларуючи доходи, кожен з нас наближає країну до європейських стандартів якості життя.

1 thought on “Чернівчани вже задекларували 63,7 мільйонів доходів

Comments are closed.