Вбивця Мольфара шизофренік ОНОВЛЕНО

Вбивця Мольфара шизофренік ОНОВЛЕНОПідозрюваного в убивстві М.Нечая працівники обласної міліції затримали близько 20.00 у селі Буковець Верховинського району Івано-Франківщини. Ним виявився чоловік 1968 року народження, повідомляє УНІАН.

Зараз із затриманим проводяться першочергові слідчі дії та з’ясовуються мотиви скоєння злочину.

Для затримання убивці були задіяні більше ста правоохоронців, які упродовж дня прочісували місцеву територію.

У МВС також повідомили, що вчора зранку, о 6.50, до чергової частини Верховинського райвідділу міліції надійшло повідомлення з села Верхній Ясенів про виявлення мертвим з ножовим пораненням М.Нечая.

«Як зазвичай, чоловік (М.Нечай) у себе вдома приймав відвідувачів. Після того, як один із відвідувачів вийшов з кімнати, цілитель довго не запрошував наступного. А коли хтось із людей зайшов у кімнату, то виявив господаря мертвим», – йдеться у повідомленні ЦЗГ.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч.1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Довідка УНІАН. Мольфар проживав у селі Верхній Ясенів Верховинського району Івано-Франківської області. М.Нечаєві було 82 роки. Він називав себе останнім карпатським мольфаром, білим магом, екстрасенсом і цілителем. Був відомий в Україні та за її межами. До нього щодня приїжджало багато людей, які шукали зцілення і вирішення життєвих проблем.

Підозрюваний у вбивстві мольфара Нечая чоловік виявився шизофреніком

Затриманий міліцією підозрюваний у вбивстві відомого карпатського мольфара і цілителя Михайла Нечая виявився хворим на шизофренію.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомив співробітник ГУ МВС в Івано-Франківській області.

43-річного підозрюваного затримали в селі Буковець Верховинського району області.

Це вдалося зробити завдяки телевізійній знімальній групі з Києва, яка в ці дні знімала документальний фільм про мольфара.

У кадр на відзняту плівцу потрапив чоловік, який оселився в наметі біля садиби мольфара.

Він потрапив у коло підозрюваних і міліція взялася розшукувати його.

Весь день 15 липня працюють пошукові групи міліції.

Після того, як підозрюваний був затриманий, з\’ясувалося, що він є жителем Львова і приїхав у село Верхній Ясинев, де жив мольфар, за 2 дні до вбивства, поселившись у туристичному наметі біля будинку загиблого.

Також було встановлено, що затриманий був засуджений в 1999 році за вбивство жінки.

Він є інвалідом 2 групи з діагнозом шизофренія, і майже 10 років перебував у місцях позбавлення волі і на примусовому лікуванні в психіатричних медичних закладах закритого типу.

Згідно зі свідченнями затриманого, він убив М. Нечая за те, що той, за його словами, не сприймав і не поважав християнські обряди і норми, а сповідував язичництво.

Два дні підозрюваний і потерпілий спілкувалися на цю тему.

У зв\’язку з цими обставинами міліція перекваліфікувала кримінальну справу, раніше порушену за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство), на справу по частині 2, пункт 13 статті 115 (навмисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство) Кримінального кодексу Україні.

Нагадаємо, мольфар М. Нечай був зарізаний вранці 15 липня у власному будинку.
Джерело Інформаційна агенція golosua