Унітаз для Януковича за 4 мільйони гривень

Унітаз для Януковича за 4 мільйони гривень Санвузол в резиденції президента Віктора Януковича \”Межигір\’я\” прикрашений напівдорогоцінним камінням і може коштувати 350 тисяч євро.

Про це пише французьке \”Агентство Франс-Прес\” (АFP) з посиланням на свої джерела.

\”За інформацію джерел АFP серед будівельників, санвузол повністю оздоблений напівдорогоцінним камінням, що обійшлося у 350 тисяч євро\”, – йдеться в матеріалі агентства.

Матеріал АFP про \”Межигір\’я\” Януковича оприлюднила низка французьких видань \”L\’express\”, RFI, \”Liberation\” та люксембурзька газета \”Le Quotidien\”.

\”Приватну резиденцію українського президента Віктора Януковича оточують секрети, бережуть паркани і охоронці. Королівська ж розкіш, якою описують резиденцію в пресі, лише підгодовує не лише чутки, але й підозри про корупцію влади\”, – пишуть французькі журналісти.

У матеріалі ідеться про тенісні корти, вертолітний ангар, гараж на 70 автомобілів та басейни в президентській резиденції. Там також наведено цитату української газети \”Сегодня\”, яка порівняла \”Межигір\’я\” з \”маленьким містом\”.

Разом з тим, на думку спеціалістів у галузі будівництва, будинок Віктора Януковича, який він показав минулого місяця обмеженому колу журналістів, може коштувати 1,5 мільйони євро.

Так оцінили маєток президента спеціалісти з архітектури та дизайну інтер’єрів, опитані французьким інформаційним агентством АFP.

Водночас журналісти наводять дані з декларації президента за 2010 рік, згідно з якою дохід президента склав 920 000 гривень (80 000 євро), а на його банківському рахунку знаходиться близько мільйона гривень, що дорівнює 87 000 євро.
Українська правда

Колаж http://censor.net.ua/