В тому, що нема \”Години журналіста\” винні…самі журналісти

В тому, що нема "Години журналіста" винні...самі журналістиЯк ми вже писали, вже другий місяць не проводиться \”Година журналіста\” в Чернівецькій міській раді. Так от, сьогодні з прес-центру міської ради надійшов лист, в котрому вказано, що в зв’язку з тим, що самі журналісти не роблять пропозиції стосовно того, кого з чиновників ті хочуть бачити, а тому й немає зустрічей. Отак. Самі, бачте, журналісти й винні. Далі – повний текст листа без редагування та скорочень.

\”У відповідь на численні скарги журналістів щодо припинення проведення у стінах Ратуші «Години журналіста» Відділ інформації, зв’язків з громадськістю та міжнародних відносин офіційно повідомляє, що формат цього заходу передбачав, що самі журналісти надаватимуть пропозиції з ким із чиновників вони хотіли б поспілкуватися, задати гострі запитання, отримати необхідну інформацію тощо.
Однак, впродовж останніх місяців жодних пропозицій від журналістів не надходило. Відповідно, не було ні підстав ні тем для проведення «Години журналіста».
Водночас, ми поважаємо законне право мешканців міста на отримання інформації про діяльність міської ради та її виконавчих органів.
Міська рада є і буде відкритою для громади, тому з цього місяця «Година журналіста» трансформується у виїзні прес-конференції з керівниками департаментів, управлінь, відділів, комунальних підприємств, установ, організацій, тощо, які проводитимуться щонайменше раз на два тижні.
Звертаємося до чернівецьких журналістів з проханням не залишатися осторонь, надавати пропозиції з ким би їм було цікаво поспілкуватися та які об’єкти відвідати\”.