Папієв певний, що тиск на буковинських підприємців з боку фіскальних органів неприпустимий

«Тиск на бізнес з боку державних контролюючих органів є не лише провокацією, але й злочином проти країни та суспільства – саме так ставить питання Віктор Янукович», – підкреслив глава крайової виконавчої влади.Глава облдержадміністрації під час апаратної наради також акцентував увагу на необхідності вжити більш ефективних заходів для запобігання загибелі людей на воді, підвищити персональну відповідальність керівників органів місцевої влади за облаштування пляжів і місць для купання на водоймах, повідомляє прес-служба ОДА.

Підбиваючи підсумки минулого тижня, Михайло Папієв відзначив успішне проведення масових заходів – свята виходу на полонини в Путилі «Полонинська ватра» і шоу Руслани «Вболівай з кращими!» в Чернівцях. «Не дивлячись на те, що на Соборній площі зібралося близько 10 тис. глядачів, правоохоронці не зафіксували жодного правопорушення, що свідчить про високий рівень культури наших молодих людей», – констатував голова облдержадміністрації.

Михайло Папієв також привернув увагу на необхідність належного відзначення в регіоні 1 червня Дня захисту дітей. Йшлося на апаратній нараді і про розрахунки за енергоносії, результати роботи регіону за 5 місяців та інші поточні питання життєдіяльності області. Михайло Папієв представив учасникам наради новопризначеного начальника Державної сільськогосподарської інспекції в Чернівецькій області Віталія Усика, а також виконуючих обов’язки начальників відділів апарату облдержадміністрації – кадрової роботи Олексія Красенка та роботи зі зверненнями громадян – Олександра Тіщенка.

peredplata