Чернівці стали одним з міст-лідерів ОГО-шоу

Вчора на Соборній площі нашого міста в рамках Всеукраїнського туру «Вболівай з найкращими!» відбулося феєричне масове ОГО-шоу. Чернівці стали восьмим з 11 міст України, обраних для цього великомасштабного проекту. Він включає в себе культурно-масові та розважальні заходи від Офіційного Спонсора Чемпіонату УЄФА ЄВРО-2012 – компанії “Укртелеком”.

Як повідомляє сектор інформації та зв\”язків з громадськістю ЧМР, Руслана у супроводі професійних хореографів виступила в якості зіркового аніматора і лідера шоу та проводила масові майстер-класи, долучитися до яких міг кожен охочий. У ролі зіркового ведучого заходу був улюбленець чернівчан Кузьма Скрябін. Кожен присутній мав можливість стати частиною всеукраїнського інтерактивного масового дійства та насолодитися улюбленими хітами й прем’єрами від Руслани та гурту “Скрябін”. Понад 6 тисяч людей, що зібралися в зоні анімації, грали та тренувалися протягом 3-х годин, після чого прозвучала найгучніша нота Чернівців. За останніми даними, розміщеними на офіційному сайті ОГО-шоу, її потужність склала 113 дБ, а тривалість – 8 хвилин 33 секунди. Це майже перевершило потужність Дністровської ГАЕС, з якою змагалися буковинці. Таким чином, Чернівці увійшли до числа міст-лідерів України за найгучнішими і найдружнішими вболівальниками.

Наприкінці шоу секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин привітав Руслану з днем народження, яке вона святкувала два дні тому та подарував їй старовинні буковинські жіночі прикраси з монет і бісеру. Подарунок співачці надзвичайно сподобався. Крім того, звертаючись до усіх, присутніх на площі чернівчан, вона висловила своє захоплення від нашого міста і пообіцяла обов’язково відзначити його в таблиці шоу.

Після Чернівців ОГО-шоу вирушило на південь. Тепер на нього чекають вболівальники Ялти та Одеси, а завершиться масштабний тур Руслани Україною 6 червня у Дніпропетровську.

peredplata