Чернівецька міська рада вже готує сани на зиму

Підготовка до зими розпочалася в Чернівцях вже зараз, повідомили учасники апаратної наради, яка відбулася сьогодні у Чернівецькій міській раді. Зокрема, багато уваги приділяється в місті ремонту доріг, розповів директор департаменту житлово-комунального господарства Дмитро Сірман. Наразі вже завершено роботи на 20 міських вулицях. Крім того, зараз дорожники активно працюють на вулицях Шухевича, Жукова, Ватутіна, Кочубея, Герцена, Зарожанській, Дзержика, Турецькій, Стеценка, Бетховена та інших.

Як повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю ЧМР, повсюди в місті, де електродроти, щитові та підстанції не відповідають сучасним вимогам високого навантаження, їх планово поступово поміняють. Причому роботи ці будуть проводитись комплексно, із заміною одночасно усіх мереж аж до вводів в квартири. Це дозволить в майбутньому уникнути численних аварійних відключень та збоїв в енергопостачанні, які вже стали звичними для чернівчан у попередні зими, запевнили комунальники.

Крім того, в режимі підготовки до зими працює і підприємство «Чернівцітеплокомуненерго», яке після завершення подачі теплоносія проводить інвентаризацію та перевірку своїх мереж, а в разі необхідності – їхній ремонт чи заміну.