Обласний прокурор заробив за рік півмільйона

Газета \”Час\” свого часу зверталась до прокуратури області, аби та надала інформацію про заробітки прокурора та його заступників. На жаль, тоді нам надали неповну інформацію, вказавши лишень оклади і те, що можливі надбавки та премії у розмірі фонду зарплатні.
І от нарешті на сайті прокуратури оприлюдено декларації не тільки прокурора Коваля, а й заступників. Можете ознайомитись з ними прокуратура
Що можна сказати. Живеться прокурорам непогано. Навіть дуже добре. Так, якщо вірити декларації, прокурор Чернівецької області Петро Коваль офіційно задекларував 489 тисяч гривень сукупного доходу за 2010 рік. З них зарплатня – 200 тисяч та 28 тисяч – матеріальна допомога. Транспортного засобу прокурор не має. Правда у членів сім’ї є \”Мазда\”. Тобто, в день прокурор області має не багато не мало 1300 гривень. А робота прокурора державі вартує більше 500 гривень в день.

Його перший заступник Віталій Поцілуйко за 2010 рік заробив 275 тисяч гривень, з котрих 149 тисяч – зарплатня та 10 тисяч – матеріальна допомога. Транспорту він теж не задекларував.

Надія Вірна

Новини Партнерів