Протягом вихідних у річці Прут втопилося 3 людей

Протягом вихідних у річці Прут втопилося 3 людейПротягом минулих вихідних у Чернівецькій області втопилися 3 людей. Два випадки сталися у Кіцманському районі.

У селі Оршівці Кіцманського району мешканець села Іванківці Кіцманського району 1968 року народження, увійшов у воду, проте через деякий час його затягнуло під воду. Йому на допомогу відразу кинулися люди, які перебували на березі. Вони витягнули чоловіка на берег, однак допомогти йому вже не було змоги. Тіло направлено на судмедекспертизу у місто Кіцмань. У селі Реваківці Кіцманського району в річці Прут втопився місцевий житель 1960 року народження. На даний момент, тіло не знайдено. Пошукові роботи проводять водолази воєнізованого аварійно-рятувального взводу міста Хотин.

У селі Мамалига Новоселицького району у річці Прут втопився місцевий житель, чоловік 1982 року народження. Тіло направлено на судмедекспертизу у місто Новоселиця.

З початку року на водоймах Чернівецької області втопилося 19 людей, з них 2 дітей. Територіальне управління МНС у Чернівецькій області вкотре нагадує громадянам, що під час відпочинку на воді, слід дотримуватися правил безпеки, адже вода не пробачає помилок. Пам’ятайте та дотримуйтеся правил поведінки на воді:

– уважно слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана;

– не залишайте дітей без нагляду на березі річок чи озер;

– не заходьте у воду у нетверезому стані;

– ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;

– не пірнайте у воду з берега, гірки чи дерева.

Про це повідомляє прес-служба ТУ МНС у Чернівецькій області.

Світлина

peredplata