У Києві спалили \”Мерседес\” головного тамплієра України

У Києві спалили "Мерседес" головного тамплієра УкраїниУ Києві в ніч на 1 серпня біля станції метро Арсенальна у дворі будинку по вулиці Грушевського, 28 / 1 горів автомобіль \”Мерседес-GL550\”

Як повідомили \”Комментарии\”у прес-службі ГУ МНС в м. Києві, за лічені хвилини пожежно-рятувальний підрозділ прибули за викликом. Пожежникам знадобилося 15 хвилин, щоб погасити полум\’я і врятувати припаркований поруч \”Chevrolet-Лачетті\”. В результаті пожежі \”Мерседес\” майже повністю вигорів, \”Шевроле\” пошкоджено лакофарбове покриття.

Власники обох автомобілів підраховують збитки, а експерти з лабораторії з\’ясовують причини займання.

Разом з тим знайшлися свідки, які бачили, як до \”Мерседеса\” підбігли кілька людей і облили машину бензином. Саме дивне, але господар автомобіля, вартість якого стартує від $130 тисяч, відмовився написати заяву в міліцію, розповіли журналістам у прес-службі міліції Києва.

За інформацією ЗМІ, власником згорілого \”Мерседеса\” є 48-літній Олександр Яблонський, людина малопублічна, однак досить відома: в Україні він очолює Місію тамплієрів.

Фотографії Яблонського розміщені на офіційному сайті Магістрату храму лицарів ордена тамплієрів України.

Раніше Орден Тамплієрів звинувачували в організації \”помаранчевої революції\” в Україні, однак Великий Пріор Лицарів Тамплієрів Олександр Яблонський заявив, що організація абсолютно аполітична, займається історією, реконструює архітектурні пам\’ятки Ордена, що знаходяться в Закарпатті і Кам\’янці-Подільському.

Варто також відзначити, що норвезький терорист Андерс Брейвік стверджував, що в 2002 році у Лондоні він взяв участь в заснуванні Нового ордена тамплієрів, щоб почати хрестовий похід \”проти марксистів і мусульман\”. На титульній сторінці маніфесту Брейвік розмістив мальтійський хрест і печатку ордена тамплієрів.

Члени німецького відділення Верховного лицарського ордена єрусалимського храму публічно дистанціювалися від Брейвіка.
Джерело