Тимошенко хочуть посадити по-справжньому – експерт

Тимошенко хочуть посадити по-справжньому - експертЕкс-прем\’єр-міністр Юлія Тимошенко рано чи пізно опиниться за гратами.
Про це сказав директор соціологічної служби \”Український барометр\” Віктор Небоженко, коментуючи клопотання прокурорів про взяття екс-глави уряду під варту.

Експерт також переконаний, що на початку процесу питання про ув\’язнення Тимошенко не ставилося.

\”Однак вони (влада-ред.) зв\’язалися з Тимошенко, а їй дуже подобається таке конфліктне життя. І головне, вона сильніша за них. Якщо, відкриваючи кримінальні справи влада хотіла лише принизити екс-прем\’єра, то тепер її хочуть ув\’язнити по-справжньому. І вони шукають ці обгрунтування\”, – додав Небоженко, зауваживши, що владі це вдасться.

В той же час, експерт зазначив, що ув\’язнення Тимошенко не означає завершення політичної кар\’єри. Він нагадав, що екс-прем\’єр свого часу кілька місяців провела у \”Лук\’янівці\” і після цього у парламенті з\’явилася повноцінна фракція БЮТ.

\”До того ж поки Тимошенко не потрібна критична програма. Вона бореться і люди кажуть: звичайно, вони ж її мучають. Кілька місяців після виборів вона не могла нічого сказати, а тут влада вирішує відкрити проти неї кримінальну справу. І Тимошенко каже: \”Ну що, хлопці, самі напросилися\”, – зауважив політолог.

Він також не виключає, що Тимошенко ще до вироку візьмуть під варту.

\”Тут не буде справжнього суду, а натомість буде спостерігатися постійна зміна правил гри, постійна заміна адвокатів. І все це може тривати дуже довго\”, – прогнозує експерт.

Сам же суд над Тимошенко політолог називає політичною боротьбою з використанням судових засобів.

\”І за будь-яких обставнин громадськість не буде вважати процес справедливим\”, – резюмував політолог.

Нагадаємо, що наприкінці липня прокурор Лілія Фролова попросила суддю Родіона Кірєєва змінити запобіжний захід стосовно Тимошенко з підписки про невиїзд на утримання під вартою. Однак Кірєєв, визнавши, що Тимошенко порушує порядок та затягує розгляд справи зазначив, що подібне рішення є передчасним.
Джерело

peredplata