На Буковині в 1,4 рази зросли обсяги капітального будівництва

У поточному році підприємства області виконали будівельних робіт на суму 363,2 млн. грн. – це в порівняльних цінах в 1,4 раза більше обсягів будівництва за відповідний період минулого року. За показником обсягу будівельних робіт область посідає 15 місце в державі.

На соціально-економічний розвиток регіону у 2012 році передбачено 95,3 млн. грн. Уже профінансовано, зокрема, завершення будівництва навчальних закладів в селах Магала, Лужани і містечку Красноїльськ, пологового відділення Новоселицької центральної районної лікарні, реконструкції дитячих садків в Лівинцях та Зеленій на Кельменеччині, обласної дитячої лікарні по вул. Руській, 207-а в Чернівцях. Також за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку Чернівецькій області передбачено 15,8 млн. грн. , з яких профінансовано станом на сьогодні 4,1 млн. грн. За рахунок зазначених коштів розпочато будівництво шкіл в селах Мошанець, Горішні Шерівці, Тернавка, Усть-Путила, також планується реконструкція терапевтичного відділення Путильської центральної районної лікарні, продовження будівництва шкіл в с. Йорданешти та Зруб Давидени.

Цьогоріч відбудеться урочисте відкриття новозбудованих шкіл в Лужанах, Магалі і Красноїльську, дитячих садків в селах Лівинці та Зелена, здача в експлуатацію одного із довгобудів міста Чернівці – лікувального корпусу дитячої лікарні на вул. Буковинській, 4, а також пологового відділення Новоселицької центральної районної лікарні. Приймуть відвідувачів цього року після капітального ремонту Вижницька, Кельменецька та Путильська районні лікарні, передбачено також добудувати каналізаційно – насосну станцію та закупити і встановити світлосигнальну техніку в Чернівецькому аеропорту.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.