В Чернівцях збільшиться кількість водіїв тролейбусів

За сприянням чернівецького тролейбусного управління автомобільний технікум отримав ліценцію на навчання водіїв тролейбуса. Перші учні вже протягом місяця відвідують курси.

Про це сектору інформації повідомив начальник чернівецького тролейбусного управління Іван Іванічек

«Курси водіїв тролейбуса закриють одразу декілька проблемних питань, – каже Іван Антонович, – по-перше, чернівчани, які стоять на обліку у центрі зайнятості, зможуть отримати не тільки нову професію, а й роботу, адже по закінчені курсів ми гарантуємо працевлаштування. І по-друге, тролейбусне управління зможе оновити та поповнити водійський склад, оскільки на сьогодні 70% наших водіїв – це люди пенсійного віку».

Для тих, кого на курси направляє центр зайнятості навчання безкоштовне. Своїм співробітникам, які мають бажання перекваліфікуватися, тролейбусне управління оплачує 50% навчання. Інші бажаючи – оплачують повну вартість.

Звичайно, робота водія тролейбуса вимагає професіоналізму та відповідальності, але має і свої переваги. Наприклад, заробітна плата коливається від 2000 до 4000 грн., а на пенсію водії тролейбуса йдуть на 10 років раніше – жінки у 50, а чоловіки у 55 років.

Для Довідки:
Детальну інформацію про курси водіїв тролейбуса можна отримати у відділі кадрів Чернівецького тролейбусного управління
тел. 3-13-29

Джерело – Сектор інформації та зв’язків з громадськістю ЧМР.

peredplata