Черговий ремонт резиденції Януковича обійдеться бюджету в 20 млн грн

Черговий ремонт резиденції Януковича обійдеться бюджету в 20 млн грнДержуправління справами додатково виділить 21 млн гривень на ремонт державної резиденції \”Синьогора\”.

Про це повідомляє Вісник державних закупівель.

Кошти підуть на завершення капітального ремонту, інженерних мереж і ремонтно-відновлювальних робіт об\’єктів \”Синьогора\”.

Нагадаємо, конкурсний комітет ГО \”Резиденція \”Синьогора\” Держуправління справами 3 червня прийняв рішення про проведення ремонтних робіт на суму 21,03 млн грн. Джерелом фінансування закупівлі вказано \”спеціальний фонд державного бюджету України (благодійна допомога)\”.

Закупівлю передбачалося провести за процедурою \”в одного учасника\” у підприємства \”Гарант\” Львівської обласної організації Українського товариства глухих, що в грудні 2010 року отримало підряд на ремонт інженерних мереж \”Синьогора\” на 33 млн грн.

Згідно обґрунтування закупівлі, необхідність у додаткових роботах \”виникла у зв\’язку зі складними гідрогеологічними умовами місцевості і обставинами, які не могли бути передбачені при складанні акта обстеження об\’єктів державної організації«Резиденція«Синегора і дефектних актів на виконання робіт до початку їх виконання \”.

\”Синегору\” побудували в 2001 році. В 2009-м, в останній рік президентства Ющенка, за 50 гривень в резиденцію пускали на екскурсію. Коли писали ЗМІ, кореспонденти яких були в такому турі, будівля виглядало дуже пристойно і, як здавалося, ремонту не потребувало.
Джерело