До опору! ЗАЯВА КОМІТЕТУ ОПОРУ ДИКТАТУРІ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

До опору! ЗАЯВА КОМІТЕТУ ОПОРУ ДИКТАТУРІ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІУ Чернівцях відбулося перше засідання Комітету опору диктатурі. У роботі Комітету взяли участь 10 політичних партій та чотири громадських організації.
Комітетчики прийняли спільну заяву до громадян України, де, окрім закликів до опору, вимагають від голів раді та депутатів всіх рівнів ініціювати позачергові сесії від обласної до районних рад у Чернівецькій області.
Також оголошено мобілізацію у Комітет опору диктатурі всіх небайдужих людей.
Контактний телефон: 55 33 80

ЗАЯВА КОМІТЕТУ ОПОРУ ДИКТАТУРІ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

У зв’язку з загрозою, що постала перед українською демократією, ми, представники політичних партій та громадських організацій, заявляємо про об’єднання своїх зусиль у Комітеті опору диктатурі.
Репресії проти громадських діячів, арешти опозиційних партійних лідерів стали для правлячого режиму засобом усунення політичних опонентів, спробою встановлення в Україні диктатури.
Ми закликаємо всіх, кому небайдужа українська незалежність та демократія, дати відсіч цим спробам.
Ми вимагаємо негайного звільнення усіх політичних в’язнів, відновлення відкритих судових розглядів і повернення судової системи України в правове русло, бо зараз вона є засобом розправи над опонентами владного режиму.
Ініціюємо скликання позачергових сесій всіх місцевих рад Чернівецької області.
Закликаємо до опору диктатурі всі політичні сили, громадські організації та небайдужих до долі держави громадян.
Контактний телефон Комітету (0372) 55-33-80.

Політичні партії: ВО «Батьківщина», ПП «Фронт Змін», ВО «Свобода», ПРП, НРУ, КУН, «Наша Україна», «За Україну» «УДАР», «Народна самооборона»
Громадські організації: ГО товариство «Буковина – наш дім», Асоціація жінок-депутатів місцевих рад Чернівецької області.

До опору! ЗАЯВА КОМІТЕТУ ОПОРУ ДИКТАТУРІ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

peredplata