У гімназії №1 Чернівців – спалах дизентерії. Захворіло десять діток ОНОВЛЕНО

У гімназії №1 Чернівців – спалах дизентерії. Захворіло десять діток  ОНОВЛЕНОПро НП повідомили батьки, діти яких тут навчаються. Як пояснив директор закладу Віктор Шиманський, наразі підтверджено 1 випадок цього захворювання, госпіталізовано одного учня. У гімназії працюють фахівці СЕС.

Зачинено харчоблок, в його приміщенні проведено дезінфекцію. Відібрані для аналізів продукти харчування, персонал обстежили також, наразі очікують результатів. З достовірних джерел редакції стало відомо, що до СЕС вже надійшло 8 термінових повідомлень, однак підтверджено лише 1 випадок дизентерії, у інших дітей – гострий ентероколіт.

Редакція відслідковуватиме події навколо захворювання дітей у цьому навчальному закладі.

Наразі ми дізнаємося подробиці і повідомимо читачів, як тільки отримаємо більше інформації.

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ВІД СЕС

Головне управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області повідомляє, що за період з 07 листопада по 09 листопада 2012 року у м.Чернівці захворіло 10 дітей на гострі кишкові інфекції, які відвідують загальноосвітній навчальний заклад – гімназія №1 м.Чернівці, в якій всього навчаються 1050 школярів.

За оперативними даними перший випадок захворювання зареєстровано 07.11.2012, другий – десятий – 09.11.2012.

Одного хворого госпіталізовано до інфекційного відділення обласної дитячої клінічної лікарні. Інші хворі на амбулаторному лікуванні. У дев’яти хворих перебіг захворювання легкої, у одного – середньої ступені важкості. Медична допомога надається у необхідному обсязі. Попередній діагноз гострий гастроентероколіт. Двом дітям поставлено діагноз: дизентерія Зоне.

З метою встановлення причини та обставин виникнення випадків гострих кишкових інфекцій триває негайно розпочате епідеміологічне розслідування, проводяться лабораторні (бактеріологічні, вірусологічні) дослідження матеріалу від хворих, зразків продуктів харчування, добових проб, водопровідної та кип’яченої води, води з кулерів, змивів з об’єктів довкілля. Проводиться лабораторне обстеження персоналу та дітей, що відвідують гімназію. Запроваджено медичне спостереження та патронаж за дітьми та персоналом. Проведено заключну дезінфекцію. Призупинено функціонування харчоблоку гімназії.

Проведення протиепідемічних та профілактичних заходів триває.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області та Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації.

Світлина getronagan.org

peredplata