За 10 місяців цього року до ДПІ у м. Чернівцях надійшло 170 письмових звернень громадян

За 10 місяців цього року до ДПІ у м. Чернівцях надійшло 170 письмових звернень громадян. У зверненнях порушувались питання оподаткування доходів від підприємницької діяльності – 43; проведення контрольно-перевірочної роботи – 18; оподаткування фізичних осіб – 15; про ухилення від сплати податків – 51; щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків – 12; реєстрації та обліку платників –3; інші – 9. Усі запити податківці розглянули у визначені законом терміни.

Керівництвом інспекції з початку року проведено 28 прийомів громадян, в тому числі начальником ДПІ у м. Чернівцях – 6, заступниками – 13, іншими посадовими особами – 9.

Будь який громадянин має право отримати публічну інформацію, що знаходиться у володінні податкового органу. Для цього, потрібно звернутись із запитом в усній чи письмовій формі. Письмовий запит можна подати у довільній формі.

Однак, він повинен містити обов\’язкові реквізити:
1. назву органу влади, до якого скеровується запит;
2. ім\’я запитувача, поштову адресу, номер засобу зв\’язку;
3. назву документа “запит на інформацію”;
4. загальний опис інформації , назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
5. підпис та дату.

Запит надсилається за адресою: Державна податкова інспекція у м. Чернівцях, 58013, м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А, (на конверті вказувати “Публічна інформація”).

Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях.