Співак-депутат виступатиме в Німеччині

Співак-депутат виступатиме в НімеччиніДует депутата Чернівецької обласної ради, екс-бютівця, якого вигнали з лав партії за зраду, Віталія Ткачука та Анни Даманської виступить на ІІ Міжнародному музичному фестивалі «Мой ШАНС-ОН», який відбудеться у грудні у Німеччині. Право поїздки на фестиваль дует отримав, ставши дипломантами фестивалю «Шансон у моря» у Севастополі. Пара виступила з композиціями «А ведь было» та «Не ревнуй».

Про Віталія Ткачука, який є депутатом Чернівецької обласної ради, та співачку Анну Даманську стало відомо на Буковині після виходу їхнього кліпу на пісню «Не ревнуй». Чимало людей з іронією сприйняли «співаючого депутата», але творчість дуету все одно знайшла своїх шанувальників.
У планах дуету – випустити альбом та організувати у Чернівцях дебютний концерт, а наразі виконавці готують новий кліп на пісню, із якою виступлять у Німеччині.

– Це буде пісня про кохання у Чернівцях, – розповів «МБ» співак та депутат Чернівецької облради Віталій ТКАЧУК. – У кліпі ми покажемо красу нашого неповторного міста, його вишукану архітектуру. Дуже хочемо, щоби там, де ми будемо виступати, люди дізнавалися про Чернівці… Так, це буде історія кохання у прекрасних Чернівцях.

До речі, кохання – це те, що надихнуло Віталія заспівати.

«Більш важливого, ніж кохання, у житті немає. Жодні титули та фінансові статки не можуть замінити любові. У моєму серці зараз живе кохання і я хочу співати», – зауважив співак-депутат.

Довідка

Творчість дуету Віталія Ткачука та Анни Даманської – це унікальне переживання любовної лірики. Познайомилися виконавці два роки тому під час одного з творчих конкурсів. Дівчина з прекрасними вокальними даними справила враження на цінителя шансону. Так вирішили створити дует. Рік плідної праці дуету відбився у першій пісні «Листопад», яка вийшла восени 2010 року. У це же час Віталій Ткачук, будучи постійним конкурсантом у Чернівцях, отримав звання «Містер Шансон».

Наразі дует працює над першим альбомом.
Джерело та фото Молодий буковинець

peredplata