Могильов на Буковині дякував Папієву і …Сідляру

Могильов на Буковині дякував Папієву і ...Сідляру20 серпням міністр внутрішніх справ генерал-лейтенант міліції Анатолій Могильов відвідав Чернівецьку область. В залі колегії УМВС Анатолій Могильов нагородив ряд присутніх міністерськими відзнаками. Губернатора краю Михайла Папієва було нагороджено відзнакою МВС за вагомий особистий внесок у вирішенні складних соціальних проблем працівників органів внутрішніх справ. Очільника обласної міліції Миколу Харабару було удостоєно іменним кортиком а генерального директора ТОВ «Машзавод» нагородили за надання ефективної фінансової допомоги органам внутрішніх справ Буковини. Ще двоє представників ЗМІ Буковини отримали від міністра почесні грамоти за плідну співпрацю з міліцією краю, повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області.

Після прильоту Міністр внутрішніх справ разом із головним міліціонером області, генерал-майором Миколою Харабарою, членами колегії УМВС та присутніми членами родин загиблих працівників міліції, взяв участь у закладені капсули біля обеліску майбутнього пам’ятника працівникам міліції, які загинули під час виконання службових обов’язків. У своїй промові міністр зазначив, що за роки незалежності України загинуло більше 1000 міліціонерів, зокрема 34 співробітники міліції Буковини. Це наша непоправна втрата, біль для близьких та родичів сімей загиблих і наш обов’язок, завжди в серцях берегти пам\’ять про таких людей, про те, що вони залишились вірні своїй справі, виконали присягу і захистили честь української міліції.

У подальшому на Соборній площі обласного центру Анатолій Могильов особисто в урочистій обстановці вручив ключі від 28 службових автомобілів та зазначив, що отримані автомобілі будуть служити для укріплення правопорядку на території області. Голова обласної адміністрації Михайло Папієв в свою чергу відмітив, що за усю історію незалежності України область не отримувала такої кількості службового транспорту.

Крім цього, Анатолій Могильов провів робочу нараду із керівниками органів та підрозділів УМВС під час якої наголосив на основні напрямки роботи правоохоронців. Вкотре міністр зауважив на необхідності реєстрації усіх заяв та повідомлень від громадян та оперативного реагування на них. Далі Анатолій Могильов наголосив на звітності яку необхідно звести до мінімуму та необхідності в веденні соціальних пільг для правоохоронців.
Також Міністр внутрішніх справ прийняв участь у відкритті нового приміщення Сторожинецького райвідділу УМВС України в Чернівецькій області. Нове приміщення райвідділу нараховує 39 службових кабінетів, які повністю мебльовані та оснащені сучасною оргтехнікою. Перед від’їздом під час запитань журналістів, Анатолій Могильов дав високу оцінку роботі буковинської міліції та зокрема її керівнику генерал-майору Миколі Харабарі, відзначивши, що вважає його одним з найкращих начальників управлінь в системі МВС.

Фото Молодий буковинець