До Чернівців завітали школярі із Франції

До Чернівців завітали школярі із ФранціїФранцузькі школярі приїхали на Буковину за програмою обміну, у якій протягом багатьох років бере участь чернівецька гімназія №3. За кілька днів вони встигли з’їздити до центру реабілітації інвалідів при Свято-Вознесенському Банченському монастирі, Хотинського дитячого будинку-інтернату і багатодітних родин області. У Чернівцях вони відвідали резиденцію ЧНУ та побачили інші культурні пам’ятки.

Також делегація з 37-и французьких школярів та вчителів ліцею Сан-Жозе міста Марвежаль відвідала з екскурсією Чернівецьку міську раду. Заступник міського голови Олександр Паскар з питань діяльності виконавчих органів міської ради показав гостям сесійну залу і поспілкувався з майбутніми соціальними працівниками французькою. Гості жваво ділилися враженнями про Україну і з цікавістю розглядали портрети колишніх бургомістів та керівників міста.

Олександр Паскар презентував школярам путівники нашим містом і книгу з фотографіями визначних місць і пам’яток Чернівців. А керівник французької делегації Жан-П’єр Веляско віддячив заступнику міського голови вишуканим подарунком – повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю.