На Буковині розпочалось формування президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління найбільш обдарованих громадян України, а конкурс серед кандидатів до Президентського кадрового резерву проводиться уже другий рік поспіль. Про умови цього конкурсу інформував сьогодні, 26 березня, під час брифінгу в обласній державній адміністрації т. в. о. начальника Управління державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області Михайло Лєньков.

За його словами, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу. Кандидати мають мати повну вищу освіту, стаж роботи не менше десяти років, у тому числі не менше п\’яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п\’яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку.

«Для участі у конкурсі особа, яка відповідає зазначеним вимогам, особисто подає удрукованому вигляді до Управління державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області документи відповідно до визначеного переліку, з яким можна ознайомитися на сайті установи,чи зателефонувавши за номером (0372) 57-56-90, –інформував журналістів Михайло Лєньков.– Прийом документів здійснюєтьсяу робочі дні з 25 березня до 1 травня з 9до 18 годиниза адресою: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 5 (3-й поверх). Для прискорення обробки інформації прохання до учасників конкурсу надсилати електронні версії документів на адресу: cvuds@cv.guds.gov.ua».

Михайло Лєньков нагадав, що торік до Президентського кадрового резерву подав документи 21 буковинець. Серед осіб, зарахованих до кадрового резерву «Нова еліта нації» – начальник управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Дмитро Павел, який також взяв участь у нинішньому брифінгу.

Під час спілкування з журналістами посадовець, зокрема, зауважив, що Президентський кадровий резерв формується на принципах загальнодоступності, об\’єктивності та прозорості. Професійний розвиток осіб, зарахованих до нього, здійснюється шляхом підвищення рівня професійної компетентності і кваліфікації у провідних вищих навчальних закладах України, а за умови успішності –за кордоном, а також стажування у державних органах, на державних підприємствах, в установах та організаціях, участі в конференціях, нарадах, семінарах, круглих столах, тренінгах, робочих групах з підготовки проектів програм, нормативно-правових актів тощо.

Джерело – прес-служба ОДА.

peredplata