Славнозвісний Будапештський театр оперети покаже чернівчанам «Сільву» Імре Кальмана

9 квітня до Чернівців приїде Будапештський театр оперети. Угорські артисти прибудуть із оперетою «Сільва (Королева Чардаша)» легендарного композитора Імре Кальмана.

«Цей рік є роком Середньої Європи, і ми хочемо провести у Чернівцях ряд спільних програм різного характеру. – зазначає Йожеф Бачкаї. – Україну та Угорщину єднає один культурний простір, тому ми раді, що у Чернівцях підтримали ідею розпочати нашу співпрацю з репрезентації суто угорського винаходу – оперети. Упевнений, це буде унікальна зустріч Будапешта і Чернівців.»

До нашого міста двома автобусами приїде команда із 112-ти чоловік, серед яких оркестранти і танцюристи. У цьому складі артисти відвідають також Ужгород та Львів.

«Чернівецька публіка публіка отримає ті самі емоції, що й угорський глядач, – запевнив Ендре Саліпскі. – А після вистави у вашому місті артисти Будапештської опери матимуть 10 виступів у Берліні.»

Вистава «Сільва (Королева Чардаша)» відбудеться 9 квітня у Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської. Вхід – за запрошеннями.

Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.

peredplata