Калинівський ринок готовий взятися за ремонт кінотеатру імені Миколайчука

Калинівський ринок готовий взятися за ремонт кінотеатру імені МиколайчукаЯк ми вже писали, у випадку, якщо для реконструкції кінотеатру імені Івана Миколайчука не знайдеться інвестора, Чернівецька міська рада буде розглядати можливість передачі приміщення на баланс МТК \”Калинівський ринок\”. За кошти ринку можна буде здійснити ремонтні роботи і потім передати на баланс міста.

Ми запитали у гендиректора Калинки Руслана Сербінчука чи має підприємство такі можливості.

– Можливість така є. Ми не відмовляємось від ремонту кінотеатру. Адже маємо досвід з реконструкцією Літнього театру. Я готовий це робити, – сказав пан Сербінчук.

Нагадаємо, вже розміщено оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення (кінотеатру імені Миколайчука).

Конкурс відбудеться 4 квітня об 11 годині в приміщенні департаменту економіки міської ради. Особливими умовами його є, в тому числі, реконструкція приміщень відповідно до проектної документації із обов’язковим збереженням кількості посадочних місць глядацької зали – не менше 300, існуючої площі глядацької зали, укладання угод з управліннями освіти та культури міськради про надання безоплатних послуг.

І якщо до 1 травня 2013 року не буде заявок на участь в конкурсі, планується передати приміщення кінотеатру на баланс МТК \”Калинівський ринок\”, аби той за свої кошти зробив реконструкцію (як це було з Літнім театром).

Якщо кінотеатр відремонтує Калинка, то він залишиться у власності та розпорядженні громади міста.