Рятувальники Вижниччини отримали автомобіль від колег із Польщі

15 січня у рамках візиту офіційної делегації з Легьоновського повіту Республіки Польща у місті Вижниця відбулося урочисте вручення пожежного автомобіля «Star» місцевим рятувальникам. Це стало можливо завдяки транскордонній співпраці місцевої влади Вижниччини та представників Легьоновського повіту в рамках конкурсу ініціатив карпатських громад від асоціації Єврорегіон Карпати-Україна. На заході були присутні представники районної, міської влади та керівництво Управління ДСНС України у Чернівецькій області, гості з Легьоновського повіту Республіки Польща.

Так, з метою підвищення захисту населених пунктів району від вогню польські колеги передали вижницьким вогнеборцям пожежний автомобіль «Star». Автомобіль «Star» вміщує 4 тонни води та характеризується підвищеною прохідністю, що дуже важливо для роботи у гірському регіоні. Окрім цього, від Управління ДСНС у дарунок рятувальники отримали спеціальні апарати захисту органів дихання та зору, що надають можливість вогнеборцям працювати у задимлених приміщеннях, а від місцевої влади – компресор.

«Підвищення захищеності сільської місцевості від пожеж та оновлення матеріально-технічного забезпечення є одними із пріоритетних завдань Служби порятунку. Завдяки співпраці з районною владою та закордонними колегами сьогодні нам вдалось зробити черговий внесок у забезпечення належного рівня протипожежного захисту Вижниччини», – підсумував начальник Управління ДСНС Сергій Михайлюк.

 

Інформує прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Новини Партнерів