Рятувальники долають наслідки негоди на Буковині

Чернівецька область: рятувальники надали допомогу населенню під час погіршення погодних умов – Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Упродовж вихідних працівники Служби порятунку надавали допомогу мешканцям області у подоланні наслідків негоди, спричиненої раптовими дощами та посиленням вітру. Так, рятувальники кілька разів розпилювали дерева, що внаслідок зливи та поривів вітру впали на дорогу. Зокрема, 25 липня на вул. Південно-Кільцевій у місті Чернівці дерева впали на проїжджу частину дороги та тротуар. Рятувальники, котрі працювали на місці події, розпили та прибрали повалені дерева, звільнивши дорогу від гілля. Також працівники Служби порятунку залучались до такої роботи у Заставнівському районі, розпиливши та прибравши повалені дерева з автошляху в селі Веренчанка.

Окрім цього, 26 липня у селі Долішній Шепіт Вижницького району внаслідок раптової сильної зливи схиловим потоком води було підтоплено 5 присадибних ділянок, 2 криниці та 1 підвал. Працівники 4 державної пожежно-рятувальної частини міста Вижниця відкачали воду з присадибної ділянки, 2-ох криниць та підвалу. Увечері того ж дня опади припинилися, вода з підтоплених присадибних ділянок зійшла.

 

peredplata