Чернівецькі автомайданівці закликають до боротьби з наркотиками у нашому місті

Чернівецькі автомайданівці закликають до боротьби з наркотиками у нашому місті«Ні наркотикам» було, є та буде основним гаслом політичної партії «АВТО-МАЙДАН». Активісти завжди вели боротьбу проти наркоманії, адже основна її частина – підлітки та молоді люди, які є майбутнім нашої країни, а вживання наркотиків не просто шкодить здоров’ю людини, а знищує її, вбиває.

Сергій Качмарський, голова міської організації політичної партії «АВТО-МАЙДАН» завжди розповідав про те, що його бентежить кількість тих людей, які приймають наркотики, бо це не одиниці, цифри наркозалежних вражають. Після того, як ним та його партійцями була виявлена велика кількість шприців біля Чернівецької загальноосвітньої школи №27 – було вирішено провести рейд по навчальних нашого міста, та вияснити, де саме ця проблема поширена найбільше. Те, що вони побачили – не залишить байдужим нікого, бо проблема наркоманії в нашому місті виявилась масштабною. Результати ви можете побачити на інфографіці, складеній активістами. «Можливо хтось скаже, що цим повинні займатись відповідні органи, а не ми, і я це розумію, та це проблема, яка тим чи іншим чином стосується кожного із нас. Хочу, аби влада не залишалась байдужою, та почала вживати хоч якихось заходів для того, щоб наша молодь перестала руйнувати собі життя, адже 70% наркоманів – люди віком до 25 років, тобто переважно це підлітки» – розповідає Сергій Качмарський.
І справді, проблема наркоманії в Україні знаходиться в критичному стані. За даними центру психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді «Крок за кроком» приблизно 3% українців являються наркозалежними. Можна уявити, якими є справжні цифри, адже кількість цих людей – це тільки ті, котрі перебувають на обліку. Щороку наркотики та хвороби, пов’язані із їх вживанням забирають життя 130 тис. людей. Для порівняння за 2 роки з карти України зникне місто Чернівці. Це жахлива статистика! Україна є одною із лідерів за темпами розповсюдження наркоманії серед населення Європи, та й рівень наркотизації у нас найвищий, особливо серед жінок.
Якщо взяти м. Чернівці, то за результатами проведеного рейду серед закладів, які було перевірено – найбільше наркотиків вживають на території обласної психіатричної лікарні за адресою вул.. Мусорського 2. Велику кількість використаних шприців було знайдено на території стадіону, котрий закріплений за Чернівецьким вищим професійним училищем радіоелектроніки, що знаходиться за адресою вул.. Південно-Кільцева 8. Не відстають і території стадіону школи № 6, (вул.. Комарова 26) та школа № 11 (вул.. Південно-Кільцева 7 Б).
Приємно ж вразила відсутність використаних шприців на території 3-х навчальних закладів, а саме: школа № 22 (вул.. Південно-Кільцева 17) школа № 27 (вул.. Воробкевича 19) та школа № 33 (вул.. Героїв Майдану 152 А). До речі раніше, під час прибирання та облаштування території школи № 27 була виявлена велика кількість шприців, близько 300, та після того, як активісти встановили там спортивний майданчик – територія до сьогодні залишається чистою.
Ще одна знахідка здивувала голову міської організації політичної партії «АВТО-МАЙДАН» Сергія Качмарського. Під час проведення рейду на території школи № 11 ним було виявлено закинуте бетонне приміщення, яке напевно в планах повинно було слугувати шкільним тиром. Входу та виходу немає, а потрапити туди можна тільки за допомогою дерев’яної драбини. Довжина приміщення – 50 м., ширина – 5 м, висота – 3 м., та найнебезпечнішим є те, що якщо наприклад маленька дитина туди впаде – самотужки вибратись не зможе. Обслідуючи його активісти зробили висновки, що швидше всього воно слугувало притулком для безхатченків та наркоманів. До влади нашого міста виникає декілька запитань: чому на цю проблему до цих пір ніхто не звернув уваги? Дане приміщення після належного ремонту можна використовувати як і військовий тир, так і бомбосховище. «Якщо влада не зреагує на наше звернення – ми самі заблокуємо вхід в це приміщення, адже життя дітей мені дорожче думки наших можновладців» – наголошує Сергій
Також автомайданівець передав всю зібрану інформацію правоохоронним органам, і разом із ними було прийнято рішення про плідну співпрацю в боротьбі з наркотиками. Правоохоронці запевнили, що будуть реагувати на кожен сигнал про виявлення місць, в яких вживались наркотики. Ними планується проведення спільної акції з патрулювання нашого міста. Також найближчий час політична партія «АВТО-МАЙДАН» планує зареєструвати громадське формування з охорони порядку. (Закон України стаття № 1835 пункт 3)
Часу на зволікання дійсно немає, адже ця проблема досягла критичної точки, тому автомайданівці об’єднавши свої сили разом із правоохоронцями вирішили робити все для того, аби викоренити це зло із нашого міста.
«І на останок звертаюсь до всіх наших політичних сил: краще, ніж фальшиво піаритись перед виборами – зробіть насправді щось важливіше і дійсно потрібне для нашого міста Чернівці» – наголошує Сергій Качмарський.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=6Vcxxt-w0v4