Завтра голову Чернівецької обласної ради підуть, а Харабару прийдуть?

Завтра голову Чернівецької обласної ради підуть, а Харабару прийдуть?Колишній начальник УМВС в області, депутат Микола Харабара готовий очолити Чернівецьку обласну раду, якщо цього захоче \”команда\”.

Про це \”регіонал\” повідомив кореспонденту molbuk.ua, коментуючи інформацію про ймовірну відставку голови облради Михайла Гайнічеру.

– Завтра все почуєте! – каже Микола Дмитрович. – Ви розумієте, що я – людина команди. Я ж не є вільний від фракції. Завтра фракція засідатиме. Є командний дух, командна робота… Що скажуть – я чекаю команди.

– Те, що Михайло Гайнічеру подасть у відставку – це правда?

– Михайло Іванович – дуже солідна і порядна, високоосвічена та висококультурна, кваліфікована людина. Я з великою повагою до нього ставлюся. Я з ним тісно працював мінімум 15 років. Якщо прийдеться приймати рішення, то це так потрібно команді.

– Але це можливо?

– Наразі я не уповноважений такі речі говорити. Але в нас команда така, що одне одного у відставку не відправляємо. Якщо є заміна, то все рівно всі в команді залишаються. Якщо так станеться, тоді я поясню свою позицію, своє бачення, свої завдання, які я поставив. Ви ж знаєте, що я завжди відкритий. Не закривався ніколи. І чесно відповідав навіть на неприємні мені запитання. Чи чули ви, щоби я кричав, коли мене \”посунули\”? Я як офіцер сказав: \”Ну, якщо треба для команди, значить так треба\”. Де скажуть мені працювати, там і буду. І повірте: працюватиму з повною віддачею.

Нагадаємо, у четвер в Інтернеті з’явилася інформація про те, що голова облради Михайло Гайнічеру під час сесії у п’ятницю подасть у відставку. За інформацією джерел БукІнфо, замінити Гайнічеру попросять депутата облради, \”регіонала\” Миколу Харабару.

Джерело та світлина Молодий буковинець

peredplata