Опозиція зірвала призначення виборів у Чернівцях, – Чернівецька міська рада

Опозиція зірвала призначення виборів у Чернівцях, - Чернівецька міська радаСекретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин висловлює занепокоєння діяльністю опозиційних фракцій Верховної Ради України, які в ході розгляду питання про призначення позачергових виборів міських голів фактично зірвали роботу Парламенту та унеможливили поставити на голосування проект Постанови про призначення мера Чернівців.

Останні тенденції у Верховній Раді Україні свідчать про непотрібність виборів міського голови Чернівців для опозиційних політичних сил. Інакше складно пояснити поведінку депутатів від фракцій «Свобода» та «УДАР», які заблокували принципове для міста рішення, внаслідок чого спікер Верховної Ради України був змушений закрити пленарне засідання.

Віталій Михайлішин вкотре звертається до усіх народних депутатів України, особливо до тих, які останнім часом активно пропагували проведення виборів міського голови, підтвердити свої слова діями та забезпечити голосування у ході пленарного засідання Парламенту 24 травня 2013 року по проекту постанови №2248 «Про призначення позачергових виборів Чернівецького міського голови».

Про це повідомляють в прес-службі Чернівецької міської ради.

Прокоментувати ситуацію пообіцяв народний депутат Максим Бурбак на прес-конференції 28 травня.

Світлина Христини Рубан