На Буковині чоловік напав на міліціонера

На Буковині чоловік напав на міліціонераОстаннім часом упереджене ставлення громадян до правоохоронних органів спонукає правопорушників не тільки чинити опір законним діям міліціонерів, а й калічити їх.

Візит дільничного інспектора міліції до 53-річного чоловіка, який тимчасово мешкав у незавершеному будинку, був далеко не першим, адже у травні цього року стосовно останнього працівниками міліції було складено адміністративні протоколи. Чоловік повністю ігнорував всі запрошення правоохоронців з’явитись до Глибоцького райвідділу для супроводу до суду.

Цього ранку дільничний разом зі помічником дільничного інспектора міліції знов завітали до чоловіка, щоб нагадати про необхідність з’явитись у суд. Останній зустрів правоохоронців лайкою, як тільки вони ступили на подвір’я, а коли дільничний намагався пройти у будинок, чоловік схопив сокиру та обухом наніс міліціонеру удар у скроню. Незважаючи на травму, 23-річний правоохоронець не розгубився та за допомогою помічника обеззброїв правопорушника. Після чого він був затриманий до приїзду слідчо-оперативної групи.

Травмованого міліціонера було доставлено до чернівецької лікарні швидкої допомоги з діагнозом забій лівого ока, струс головного мозку та закрита черепно-мозкова травма. Зараз правоохоронець знаходиться на стаціонарному лікуванні.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області

peredplata