ВАЖЛИВО!!!

ВАЖЛИВО!!!СТАЛА ВІДОМА ПРОВОКАЦІЯ БАНКОВОЇ ПО НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ ЗАВТРІШНЬОЇ АКЦІЇ У КИЄВІ!!!

Сьогодні вийшли на мене та ще одного побратима із авторитетних націоналістичних рухів в Україні представники владних структур.
Нам було запропоновано угоду щоб \”похоронити\” весь завтрашній рух у Києві та не допустити акції народного обурення під стінами МВС та Банкової.
При цьому, для підтвердження своїх намірів специ запропонували 100 тисяч доларів США та подальшу підтримку і взаємодію з силовими структурами.
З метою отримання інформації про наміри Банкової, ми погодились на призначену зустріч та сіли за стіл перемовин.
Сценарій дестабілізації та збиття напруги запропоновано наступний. У разі неспроможності агентури служб дестабілізації руху ще на підході до Києва, попрохали збити рівень напруги прямо у Києві. Для цього влада надає декілька великих автобусів \”Неоплан\”, щоб лідери громадських рухів загітували частину протестного руху погодитись на поїздку до Кимської резиденції Президента чи місця відпочинку міністра, так як останні перебувають у робочій відпустці.
Для реалізації переконання активістів, буде здійснено приїзд до протестуючих заступника міністра, а також інших впливових та авторитетних громадських діячів.
При цьому, для унеможливлення поїздки до самої резиденції, у дорозі у ряді автобусів випадково виникнуть технічні поломки. Це повинно статись саме у автобусах з реальними представниками громадскості.
Крім того, в ряди радикально налаштованих активістів буде введено провокаторів, які повинні посіяти смуту серед учасників та здійснити розкол у масах.
Наразі, для відвернення можливості консолідувати свої зусилля на Майдані, там розпочинають проведення робіт з реконструкції Майдану, а також планується проведення якогось соціального заходу у місцях, на яких ще не проводяться роботи.
Для підтвердження серйозності своїх намірів, нам було запропоновано аванс в розмірі 50тис $. При цьому, від переговорщиків стало відомо, що з деякими представниками активістів питання вже вирішені.
Таким чином, закликаю всіх свідомих громадян, які прибуватимуть у столицю з ідейними переконаннями та чіткими намірами, не піддаватись на владні провокації, а також недопускати спец-провокаторам внести елементи деструктивізму в наші плани!!!

Сергій Мельниченко.

================
Olha Afonina Я вірю. Особисто мені перед помаранчевою революцією у Львові (я працювала в штабі регіонів) пропонували чималі гроші, аби зірвати виїзд перших автобусів на Київ, – у будь-який спосіб (перераховувати не буду). Ситуація була надзвичайно схожа на описану тут. Серед усіх моїх знайомих, кому це пропонувалося, не знайшлося жодного охочого. Вже тоді було зрозуміло, що ніякі гроші не зупинять народне повстання. Остерігайтесь провокаторів у натовпі, будьте уважними, моментально їх ізолюйте, самі не ведіться на провокації і попередьте усіх: провокаторів необхідно ігнорувати. Ці методи роботи дуже добре опанували ваші опоненти