Безголова Буковина

Безголова БуковинаУ вівторок, 20 вересня, партія регіонів та її поплічники на сесії Новодністровської міської ради проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови від «Фронту Змін» Руслана Панчишина.

З 30 депутатів 21 проголосував так, як потрібно було партії регіонів. Як би там не було, а після «юдиної справи» у кафе „Діана” бенкет з нагоди підлості було замовлено на 30 осіб.
Лідер фронтовиків у Чернівецькій області Максим Бурбак говорить про те, що це був експорт революції по-буковинськи. Спочатку у Чернівцях зняли мера і за його прикладом тепер – у Новодністровську. Вагому «юдину справу» зробив «експерт з придушення місцевого самоврядування» Борис Руснак, котрий перед переворотом читав двогодинну лекцію депутатам. Він розповів їм шляхи усунення неугідного партії регіонів міського голови.

Та не погоджується з цим рішенням Руслан Панчишин. Він вважає, що депутати порушили закон і регламент.
Бо ще 30 серпня він наклав вето на усунення мера. Вето не подолано. Тож усунення незаконне. Тому він продовжує працювати.
А за цей час 14 вересня була зареєстрована ініціативна група з питання проведення референдуму у Новодністровську. На референдум виноситься питання довіри і голові, і депутатам. Збори громадян будуть 25 вересня. Тож чернівецький варіант у Новодністровську не пройшов.

Хоч міський голова й не дуже сподівається на позитивний результат, все ж таки звернувся до президента Януковича з проханням усунути з посади голову ОДА Михайла Папієва, який, порушуючи Конституцію та закони України, знищує місцеве самоврядування на Буковині. Він знехтував волевиявленням громади і у столиці краю, і у Новодністровську. Цим самим він зневажає людей і їхню волю. Днями мер Панчишин зустрічається з Ханне Северинсен, яка моніторить суспільно-політичні процеси в Україні, і повідомить її про беззаконня у Чернівецькій області. Тож про Новодністровськ скоро заговорить вся Європа.

Зараз у місті енергетиків передреволюційна ситуація. Люди готові виходити на вулиці, захоплювати державні споруди і відстоювати своє право на вибори. Бо мера Руслана Панчишина вибрали вони, а не купка депутатів-ренегатів. І лише виборці мають право його знімати.

А губернатор Папієв у нас перетворюється у великого могутнього багатоголового керівника. За час його керівництва область позбулася голови обласної ради, голови Чернівецької міської ради, голів Кельменецької, Вижницької, Заставнівської районних рад. Тепер уже хочуть зняти голову з Новодністровська.
Багатоголовий Папієв очолює безголову Буковину.

Петро Кобевко

Новини Партнерів