Папієв притримав гроші Фірташа на дах ЧНУ та театр

Папієв притримав гроші Фірташа на дах ЧНУ та театрГолова ОДА Михайло Папієв пояснив, чому немає обіцяних мільйонів олігарха Дмитра Фірташа на університет та театр. Про це він розповів на робочій зустрічі з медиками \”Центру екстреної допомоги та медицини катастроф\”.

– Я попросив допомоги у Дмитра Васильовича (Фірташа), він погодився, – розповідає Михайло Папієв. – З’ясував у казначействі, чи вони пропустять ці гроші і чи не затримають їх. Мені гарантію не дали. Тому вирішили притримати ці гроші. Вирішили спочаткуотримати дозвіл на відкриття окремого рахунку у комерційному банку.

– Я свідомо це зробив. Як буду дивитися людині в очі, якщо гроші не дійдуть до тих, хто їх потребує. Тепер багато розголосу про те, що Дмитро Фірташ не передав обіцяних грошей на університет (8 мільйонів гривень) та театр (8 мільйонів гривень). Хотів би запитати у народних депутатів, чому ніхто не намагається вирішить у Верховній раді проблеми з казначейством, а лише говорять, – обурився Михайло Папієв.

Джерело – Молодий буковинець

Від редакції:

1) якщо людина керує справами в області, то вона перша повинна кричати про проблеми з казначейством скрізь і всюди (згадаймо тільки Калуську міську раду), а не перейматись цим тоді, коли справа стосується олігархових (не бюджетних на соцвиплати, зарплати тощо) грошей, бо \”як буду в очі йому дивитися\”;

2) який окремий рахунок у комерцбанку? керманич області вже не довіряє державному? він має впасти? і чому в обхід казначейства? не вірить у силу партії, яка веде Україну до світлого покращення?

3) а ця фраза \”я свідомо це зробив\”… страшно від цього свідомого…