Остання промова Саакашвілі: настав час народу Грузії відпочити від мене

Остання промова Саакашвілі: настав час народу Грузії відпочити від менеПрезидент Грузії Михайло Саакашвілі, чиї повноваження закінчуються в листопаді, в понеділок увечері виступив із прощальним телезверненням з президентського палацу до громадян країни.

\”Моє президентство добігає кінця і це – моє останнє звернення з президентського палацу. Я хочу подякувати вам за те, що двічі дали мені право служити своїй країні, бо немає більшої честі, ніж служити країні і своєму народу\”, – сказав Саакашвілі.

\”10 років тому я запропонував вам подорож у майбутнє, але не обіцяв, що дійдемо до кінця. Це була захоплююча подорож, і це майбутнє настало сьогодні. І воно належить вам\”, – заявив президент, що йде.

За його словами, сьогодні грузинський народ відповідальний за цю подорож, яка не закінчується.

\”Ми робили такі важливі кроки на цьому шляху, що повернути назад вже неможливо. Ви повинні рухатися в майбутнє і в цій дивній подорожі на шляху до розвитку нашої країни я завжди буду поруч з вами\”, – підкреслив Саакашвілі.

При цьому він зазначив, що відпочинок йому не потрібен, але \”прийшов час, коли ви (народ Грузії – ред.) повинні відпочити від мене\”.

\”Я не втомився і не втомлюся, і де б не був, продовжу працю і боротьбу. Ніколи не забувайте, що в справі просування країни і в боротьбі за свободу ми як народ не маємо часу на відпочинок, і в майбутньому не матимемо\”, – заявив президент.

Також він повідомив, що в ці дні на Facebook і через інші канали отримує багато листів подяки.

\”Але сьогодні настав час, коли ще раз, остаточно, хочу сказати вам \”дякую\”, – сказав Саакашвілі.

Минулої неділі в Грузії відбулися президентські вибори, переконливу перемогу на яких здобув кандидат від коаліції \”Грузинська мрія\” Георгій Маргвелашвілі.

Саакашвілі не міг брати участь у виборах, оскільки вже двічі ставав президентом Грузії, від його партії \”Єдиний національний рух\” брав участь Давид Бакрадзе, який посів друге місце.

Джерело