Текст звернення депутатів Шевченківської районної ради у м. Чернівці до Президента по відставці Уряду

Текст звернення депутатів Шевченківської районної ради у м. Чернівці до Президента по відставці Уряду

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням 5 сесії Шевченківської районної у м. Чернівці ради VI скликання
\”___\”________2011 №___

Президенту України
Януковичу В.Ф.

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Шевченківської районної у м. Чернівці ради до Президента України Віктора Януковича із вимогою висловити недовіру уряду Миколи Азарова та негайно відправити його у відставку
15 березня 2011 року минув рік з часу призначення Вами, пане Президент, керівником уряду Миколу Азарова.

Чим запам’ятався нам цей рік?

Перше. Цей уряд не знає, що робити. За рік прем’єр-міністр України Микола Азаров так і не спромігся подати до парламенту план розвитку країни на 2011-й рік. Висновок простий – в уряді такого «плану» просто не існує. Влада навіть не уявляє, що потрібно Україні. Україні не потрібний уряд, який не знає, що робити. Цей уряд має піти у відставку.

Друге. Нам багато говорять про реформи. Але де ж вони? І що ці реформи дають людям? Пенсійну реформу звели до підвищення пенсійного віку для жінок, скоротили пенсії для працюючих пенсіонерів, збільшили вислугу років до виходу на пенсію для військових. Єдине, що не змінили – гігантські пенсії для себе і інших високопосадовців. Чи може такий уряд чесно дивитися в очі українцям? Ні! Тому Миколу Азарова та всіх його міністрів необхідно відправити у відставку.

У 2010 році – українці стали жити значно гірше. В різних містах від 26 до 58 відсотків зросли тарифи на житлово-комунальні послуги. А що відбувається з цінами на продукти харчування? Ціна на гречку виросла до 25-30 гривень за кілограм. У два рази більше платять українці за цукор та олію. Значно подорожчали капуста, борошно, інші життєво-необхідні продовольчі товари.

Автомобілісти запам’ятають цей рік, як рік, коли ціна за бензин досягла європейського рівня – перетнула позначку у 10 гривень. У минулому році в Україні стало більше безробітних. 12 мільйонів українців, кожний третій, ледве-ледве зводять кінці з кінцями. Влада говорить, що витрати бюджету збільшено. Але на кого йдуть ці гроші? У бюджеті на 2011 рік витрати на утримання адміністрації президента збільшено на 40,9 відс. на Генпрокуратуру – на 77,8 відс., Кабінет міністрів – на 11,7 відс.

Третє. Замість обіцяного розвитку виробництва Україна з її чорноземами збільшує імпорт харчових продуктів. Гречку ми купуємо у Китаї, картоплю – у Єгипті, овочі – у Туреччині, масло та сметану – у Білорусії. Селяни за безцінь здають молоко та м\’ясо на переробні підприємства, що належать олігархам.

Четверте. Уряд Азарова дорікав попередньому уряду, що він багато бере у борг за кордоном. У минулому році державний борг України зріс на 40 відс. Лише за один місяць країна сплачує процентів за ці борги на 8 мільярдів гривень. Це – рівно на мільярд більше, ніж річні витрати на медицину (бюджет Міністерства охорони здоров’я на 2011 рік становить 7 мільярдів гривень). Цей уряд є урядом, що обманює свій народ – він повинен піти у відставку.

Уряду Миколи Азарова вдалась лише одна реформа – адміністративна. Нам довго розповідали, як скорочують міністерства. Було 49 міністерств та центральних органів влади. Стало – 72. Самі себе так поскорочували, що збільшили аж на 47 відс. – наполовину кількість центральних органів влади. Чи потрібний такий уряд Україні? Ні – уряд Азарова у повному складі треба відправити у відставку.

З обіцяних Вами, пане Президент, 113 реформістських законів прийняли лише один – Податковий кодекс. Тепер до офіційно зареєстрованих та приховуваних від народу двох мільйонів безробітних в Україні додасться ще й дрібний бізнес. Через місяць, коли цей уряд збирається скасувати спрощену систему оподаткування, кожне третє мале підприємство буде закрите. Вже сьогодні сотні тисяч підприємців здали свідоцтва про підприємництво. Ось так цей уряд дбає про розвиток підприємництва. Бізнес та громадяни більше не хочуть утримувати його своїми податками.
П’яте. Міністри Кабінету Міністрів кажуть, що вони борються із корупцією. Але насправді вони лише змагаються за право брати хабарі. Боротьба із корупцією остаточно перетворилась на найприбутковіший бізнес. Вони змагаються за право вимагати хабарі від корупціонерів. Їхня мета – очолити корупцію.

Висновок.
Кабінет Міністрів Миколи Азарова не може дати країні нічого, крім проблем!

Ви, пане Президент, закликаєте нас з бігбордів – \”Любіть Україну!\”. Сьогодні ми кажемо Вам: \”Вікторе Федоровичу, любіть Україну і Ви! Відправте уряд Азарова у повному складі у відставку!\”

Текст звернення депутатів Шевченківської районної ради у м. Чернівці до Президента по відставці Уряду
Текст звернення депутатів Шевченківської районної ради у м. Чернівці до Президента по відставці Уряду
Текст звернення депутатів Шевченківської районної ради у м. Чернівці до Президента по відставці Уряду