НА ПРИКАРПАТТІ МАЛО НЕ ЗАКАТУВАЛИ ДОНЬКУ ЄВРОМАЙДАНІВЦЯ

НА ПРИКАРПАТТІ МАЛО НЕ ЗАКАТУВАЛИ ДОНЬКУ ЄВРОМАЙДАНІВЦЯТроє чоловіків познущалися над 20-річною Вітою Шевченко із міста Городенка на Івано-Франківщині. Жінку заливали горілкою, били та хотіли викинути із третього поверху, начебто за те, що її родичі їздили в Київ на Майдан.

\”Жінка поверталася десь біля 12 ночі додому. Вона працює в нічному кафе. Сіла в таксі. Під\’їхали до автозаправки. Поки водій пішов до каси, Віта вийшла з машини. В той час до неї причепилося троє чоловіків. Стали шарпати. А потім силоміць заштовхали в машину та почали заливати горілкою. Повезли в будинок, де знаходився колишній офіс Партії регіонів. Це приватна власність якраз одного із тих чоловіків.

На третьому поверсі стали з дівчини знущатися. Били, примушували ставати на коліна. Якимось дивом жінка витягла мобільний і набрала свою матір. В телефон прокричала: \”Мамо мене вбивають!\” і швидко промовила, де вона є. Мати жінки чула у телефон як до її дочки кричали \”на коліна\” та погрожували викинути з вікна. Одразу викликала міліцію\”, – розказує Людмила Стражник із місцевої газети \”Край\”.

Коли приїхали правоохоронці, на місці події застали лише одного із зловмисників, він був нетверезий. Потерпілій викликали \”швидку\”. Зараз вона перебуває в районній клінічній лікарні в неврологічному відділені. В жінки сильний нервовий шок та травми голови.

\”У неї струс мозку, часто непритомніє, має провали в пам\’яті, – говорить батько Віти 43-річний Роман Братковський. – Зараз ця справа потроху заминається. Вже інших висновків доходять лікарі, викривлено працюють слідчі. Винною хочуть зробити мою доньку. Начебто, вона сама сіла до тих чоловіків в машину і поїхала з ними пити. Особисто я тих чоловіків не знаю, одному Роману біля 40 років, в нього моя дочка працювала барменом півроку тому. Інший керуючий банком, йому 30 років, наймолодшому 25, якраз той, кого застали міліціонери. Події відбувалися в будинку з офісними приміщеннями. На першому там магазин і банк, на другому – офіс Партії регіонів, на третьому йде ремонт, саме там і утримували мою дочку. Через сильний стрес і провали в пам\’яті з дочкою поговорити неможливо, аби вона розказала, що саме там трапилося і що від неї хотіли. Вже собі самі так здогадуємося, що все могло статися через те, що я, мій син та зять активно беремо участь на Євромайдані в Києві. Якраз напередодні того, що трапилось з Вітою, вийшла стаття про нас в районній газеті. А один із тих нападників має прямий стосунок до провладної партії\”.

gazeta.ua
Джерело: Gazeta.ua