Бойчуків багато! Їх не подолати!

Бойчуків багато! Їх не подолати!Черговий інцидент з побиттям відпочиваючих стався на Харківщині. Рано вранці 26 червня колишній глава Петропавлівської сільради (Куп\’янський район), 55-річний Віталій Кизим, прострелив ногу 24-річному мешканцю села Петропавлівка Віталію Кожуріну і погрожував його друзям.
Екс-чиновнику не сподобалося, що молоді люди вирішили відсвяткувати День молоді на березі ставка, який належить родині Кизима, пише газета \”Сегодня\”.

За словами потерпілих, хоча інцидент стався рано вранці, колишній чиновник уже був п\’яний. Ледве молоді люди встигли розпакувати сумки, як до ставку під\’їхав колишній глава сільради Віталій Кизим (за словами місцевих мешканців, саме він є неофіційним власником ставка).

Колишній чиновник почав ображати молодих людей і погрожувати їм розправою в тому випадку, якщо вони не заберуться в інше місце. А коли хлопці відмовилися, сів у машину і поїхав, а через годину повернувся зі зброєю.

Перший постріл Кизим зробив у бік машини, на якій приїхала компанія. Однак потім підійшов до Віталія Кожуріна і почав тицяти йому зброєю в груди.

\”Він сказав: \”Шмаркач, ставай на коліна\”. Але я не став. Тоді він вистрілив мені в ліву ногу\”, – розповів Віталій.

На допомогу хлопцю кинувся його друг Дмитро Загоруйко, проте він також ледь не став жертвою екс-чиновника. \”Він направив на мене рушницю і почав кричати \”Зараз, ти, с …, визнаєш Бога свого!\” Ми почали йти за машину і просити його виїхати. Він був дуже п\’яний\”, – згадав юнак.

Тільки коли Кизим поїхав, молоді люди змогли викликати швидку. Віталія відвезли до місцевої лікарні, а потім перевели до Харкова. У нього – рвана рана стопи, зачеплена кістка. Хлопцю знадобиться операція.

У міліції вже порушили проти Віталія Кизима кримінальну справу за статтею \”умисне завдання тяжких тілесних ушкоджень\”.

Затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового утримання, йому загрожує 8 років позбавлення волі.

За останній час це вже другий подібний інцидент на Харківщині. Нагадаємо, 23 квітня під Чугуєвим відомий в районі бізнесмен і чиновник Олександр Семенюта відкрив стрілянину з мисливського карабіна по місцевому мешканцю за риболовлю в приватному ставку.
Джерело vidgolos.com