ГАЙНИЧЕРУ – У ВІДСТАВКУ!

Народне Віче у Чернівцях, яке проходить на Центральній площі міста, вимагає відставки голови Чернівецької обласної ради михайла Гайничеру, після закінчення мітингу, у якому беруть участь близько 200 людей, йтимуть під обласну раду знімати Гайничеру. Про це інформує \”Букінфо\”.

На цьому ж мітингу представники Правого сектору заявивили, що вони знімають маски і у разі необхідності закликали звертатися громадчн до активістів ПС, які вже себе називають Штабом Національної революції.

ПС просить звертатися по допогу у разі виявлиння сваволі посадовців, або корупційних діянь.У разі, якщо вони виявлятимуть самозванців, \”жорстоко каратимуть\”. Про це з місця події повідомляє кореспондент БукІнфо.

Як повідомляли раніше, Координаційний центр із забезпечення громадської безпеки, створений при Чернівецькій міській раді, повідомляє, що окремі депутати міської ради спільно з окремими особами, відомими городянам під назвою «смотрящі», готують провокації за участю місцевих тітушок, переодягнених у форму Народної Самооборони з використанням атрибутики Правого сектору. Про це повідомив у facebook активіст чернівецького Майдану Сергій Лазарєв.

За його словами інформацію про ймовірні провокації на гарячу лінію центру повідомили чернівчани, яким пропонували за винагороду взяти участь у таких протиправних діях. Прізвище організаторів провокації та осіб, які фінансують такі дії, вже передано у правоохоронні структури для належного реагування.

Координаційний центр попереджає чернівчан, працівників міської та обласної ради, інших державних установ та організацій, що під виглядом Народної Самооборони чи афганських організацій в Чернівцях провокаціями можуть займатись лише найманці колишньої команди «смотрящих». Просимо оперативно інформувати Координаційний центр та правоохоронні органи про підозрілі дії переодягнених молодчиків та не піддаватися на їх провокації.

\”Закликаємо депутатів міської ради Віталія Михайлішина та Володимира Кедя, екс-члена виконкому міської ради Василя Продана згадати статті Кримінального Кодексу та з повагою ставитися до законів України. Спокій і правопорядок у Чернівцях буде збережено!\”, – йдеться у повідомленні Лазарєва.

Довідково. Координаційний центр із забезпечення громадської безпеки створено 25 лютого при міській раді з представників Правого сектору, Народної самооборони, Центру захисту, Телекомунікаційного союзу, організації «Ніхто крім нас», загону «Саламандра» та Української спілки ветеранів Афганістану.