Люди в масках захопили Одеський торговий порт

Люди в масках захопили Одеський торговий портСьогодні в управління Одеського морського торгового порту увійшли люди в масках і формі. Вони зібрали в конференц залі співробітників підприємства – не надавши їм посвідчень. Про це повідомило інтернет-видання \”Оdessa-daily\”. За його відомостями, люди в масках знаходяться в кабінеті начальника порту Миколи Павлюка разом з ним.

В\’їзд на підприємство заблокований тракторами. Офіційних коментарів правоохоронних органів і керівництва порту поки отримати не вдалося.

Нагадаємо, в середині червня відбулася зміна керівництва іншого великого підприємства галузі – Іллічівського морського торговельного порту. Колишній керівник Костянтин Лавриненко був звільнений з посади начальника порту у зв\’язку зі значним погіршенням показників роботи держпідприємства. Серед іншого екс-керівника звинуватили у відведенні вантажопотоків у приватний Іллічівський морський рибний порт, який очолював раніше Лавриненко, а також у незаконній виплаті 79,6 млн. грн. Виконуючим обов\’язки начальника Іллічівського порту призначений Олександр Григорашенко.

ДОВІДКА. Одеський порт розташований на штучно створеній території площею 109,5 га. Потужності підприємства дозволяють щорічно перевалювати понад 14 млн. т сухих і 24 млн. т наливних вантажів. Загальна довжина причальної лінії перевищує 8 км.

Джерело odessa-daily.com.ua

Новини Партнерів