БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ) Минулого тижня мешканці \”Калічанки\” почали знаходити у своїх поштових скриньках досить цікаві листівки – хвалебні брошурки із переліком робіт, які нібито виконав депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей для своїх виборців. Люди були шоковані – чимало з переліченого вони й в очі не бачили. Ба, більше, Бешлей присвоїв собі чужу роботу, котру мешканці виконували власноруч за свій рахунок. Таке нахабство неабияк розлютило людей, і вони почали вимагати від депутата зустрічі, аби все з’ясувати.

Бешлей погодився зустрітися зі своїми виборцями минулої неділі. Усі зібралися у дворі будинку по вулиці Білоруській. Щойно побачивши депутата, люди буквально накинулися на нього, вимагаючи пояснень. Проте на жодне із їхніх запитань вони не почули конкретної відповіді. Лише обіцянки, якими депутат годував їх з 2010-го. Люди вимагали, аби Володимир Бешлей пройшовся разом з ними вулицями свого округу і показав, що саме він зробив для своїх виборців. Той спочатку пообіцяв, що так і зробить, проте чим більше питань йому задавали, тим більшим було його бажання з того зібрання втекти. Під кінець Бешлей узагалі забув про будь-яку політичну етику й почав просто кричати на людей.

Таке ставлення до людей, які віддавали на виборах свої голоси за нього, переповнила чашу людського терпіння, і декілька чоловіків вже ледь не кидались на депутата з кулаками. Від народного суду Бешлея врятували ті люди, котрим ще вистачало витримки слухати депутатську брехню.

На зустріч із Бешлеєм прийшли й студенти, проти яких у свій час він виступив – підписався під зверненням до прокуратури із вимогою покарати студентів, які перебували 2 грудня в сесійній залі на 8-15 років позбавлення волі. Діти хотіли подивитись йому в очі і запитати, чи не гризе його совість. Яким же було їхнє здивування, коли Бешлей почав заперечувати, що він підписував подібне звернення!

Та після того, як студенти показали депутату копію звернення з усіма підписами, він почав говорити по-іншому. Ніби-то всі його неправильно зрозуміли і що студентів насправді використовували. А якихось показів проти студентів він не давав. І тим паче не писав на них ніякі заяви, доноси і т.п.

Студентка Наталка, яка 2 грудня також була присутня в сесійній залі Чернівецької міської ради, поцікавилась, а хто ж її використовував? «Бешлей сказав, що повідомляти такі факти – не у його компетенції, – розповідає дівчина. – Проте він сам бачив, як депутат Олексій Касрпрук нашіптував деяким студентам як і що потрібно робити». Окрім того, Володимир Бешлей повідомив студентам, що й він сам був активним учасником і Чернівецького, і Київського Майдану. От тільки на Центральній площі Чернівців його чомусь ніхто не бачив.

На сам кінець студенти запропонували Бешлею хоча б визнати те, що ставити підпис було помилкою і попросити у них пробачення. На це депутат відповів, що перед студентами він уже вибачився. «Я стою перед вами і мені не соромно», – сказав він.

Після таких слів студенти з Бешлеєм розмовляти більше не хотіли і покинули зібрання. Невдовзі після цього розійшлися й місцеві мешканці з твердим переконанням: більше Бешлею вірити не можна.БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

Народна творчість

БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

Дитячий майданчик

БЕШЛЕЯ — ДО ВІДПОВІДІ! (ДОДАНІ ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТ)

Діонісія Кернична