Самопроголошений мер Слов\’янська погрожує жителям міста розстрілами – МВС

Самопроголошений мер Слов\’янська В\’ячеслав Пономарьов оголосив про «розстріл на місці кожного, у кого буде виявлена листівка». Мова йде про поширені напередодні листівки із вказівками для мирного населення.

Самопроголошений мер загрожує населенню розправою / REUTERS

Самопроголошений мер Слов'янська погрожує жителям міста розстрілами - МВС

Як повідомляє МВС України, у ході проведення антитерористичної операції в місті Слов\’янську Донецької області були поширені листівки, в яких населення закликають дотримуватися спокою, за можливістю, не залишати свої будинки, не відпускати дітей без нагляду батьків на вулиці міста, не піддаватися на провокації і не виконувати злочинні накази представників самопроголошеної незаконної влади.

За інформацією з джерел у АТО, самопроголошений мер Слов\’янська В’ячеслав Пономарьов оголосив про «розстріл на місці кожного, у кого буде виявлена ця листівка».

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 24 квітня, у ході проведення антитерористичної операції, підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони України деблоковані і знищені три блокпости незаконних збройних формувань в північно-східній частині міста Слов\’янська Донецької області.

«Під час бойового зіткнення до 5 терористів було знищено. З боку учасників АТО один боєць отримав поранення», – зазначається у повідомленні МВС.